Docisk do Wartburga

Informacje techniczne innych pojazdów.
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

bardzo ciekwawy problem bo tez mialem z tym klopoty :D
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

Franki mam cały mechanizm bez tarczy. W tej wersji która w/g Lajera pasuje do Skarpety. Tarcze też mam tylko ze zdartymi okładzinami. Ale jak chcesz to mam zapasowe okładziny to musiałbyś sobie wymienić. Sprzęgło jest używane, ale docisk nie jest porysowany, słoneczko całe, tylko trochę przyterte w miejscu gdzie przychodzi łożysko oporowe ale można spokojnie z tym jeździć. Ta ostatnia wersja była całkiem trwała.
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
kemi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 586
Rejestracja: 2005-12-15, 20:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: kemi »

Lajer105l pisze:Piszę to wrazie, jak byś nie umiała dostać łapek
Lejer wielkie dzieki za troske, narazie dostane chyba lapki i nie bedzie zle, ale to sprzeglo (lub docisk) dodam sobie do listy zamiennikow :) wielkie dzieki :>
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
Jędrulo
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 200
Rejestracja: 2006-04-21, 19:42
Lokalizacja: Strucelserwis Reguły

Post autor: Jędrulo »

do syreny zalozylem docisk z kominkiem, tylko pod kazdy docisk z wartka trzeba splanowac o 1,5mmkolo zamachowe w miejscu styku z oprawa sprzegla, bo sie moze slizgac(o 1,5mm mniejsza jest wysokosc docisku wartka niz syreny,tj odleglosc miedzy pow tarczy dociskowej a pow styku oprawy z kolem zamachowym) na sprzegle z kominkiem nie mam zadnych problemow z regulacja luzu na pedale,powinien wynosic ok 20mm
Mon coeur- deux temp moteur!
grochal26
Posty: 2
Rejestracja: 2007-04-11, 09:05
Lokalizacja: Siedlce

do sprzedania

Post autor: grochal26 »

Elo. Mam coś takiego o tutaj, chce ktoś kupić?
link
ODPOWIEDZ