Remont Pick-Upa rozpoczęty!!!

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

no widze, ze prace ruszyly,oby tak dalej :ok3
kiedy planujesz skonczyc kombiaka?
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
MARKHEIM
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 76
Rejestracja: 2005-11-18, 18:58
Lokalizacja: Milówka

Post autor: MARKHEIM »

stawiar pisze:witam. mam takie pytanie, czy chłodnica w wawie jest taka sama jak w żuku ?
Jeżeli chodzi o wygląd chłodnicy to nie jest ona taka sama, ale bez problemu pasuje do Warszawy.
Blacharkę w kombiaku zamierzam skończyć "na dniach". Co prawda jest już cała zmontowana, ale wymaga jeszcze kilku poprawek. Ale cierpliwości, gdy będzie gotowa, to napewno zdjęcia wrzucę na forum :D
Warszawa nie chce palić,
Warszawa nie chce ruszyć,
Przy niej nerwy można stracić,
I pieniądze łatwo zgubić.
:) :) :) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
Bryan
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 77
Rejestracja: 2005-09-22, 10:16
Lokalizacja: Wrocław - Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Bryan »

Czołem kolego!!

Widze,ze jednak Pick-up trafił w dobre ręce. żal tylko,ze jego stan niejest tak kolorowy jak wszyscy chyba sądziliśmy, ale z poświęceniem realizując swoje zamierzenia napewno go doprowadzisz do stanu używalności, czego Ci serdecznie życze. Czekam na dalsze wieści z pola bitwy !
W moich snach wciąż Warszawa.../
Awatar użytkownika
MARKHEIM
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 76
Rejestracja: 2005-11-18, 18:58
Lokalizacja: Milówka

Post autor: MARKHEIM »

Bryan pisze:Czołem kolego!!

Widze,ze jednak Pick-up trafił w dobre ręce. żal tylko,ze jego stan niejest tak kolorowy jak wszyscy chyba sądziliśmy, ale z poświęceniem realizując swoje zamierzenia napewno go doprowadzisz do stanu używalności, czego Ci serdecznie życze. Czekam na dalsze wieści z pola bitwy !
Szczerze mówiąc, mnie też przeraził jego stan, ale nie załamujemy się tylko idziemy naprzód. Zdjęcia z poszczególnych etapów będę zamieszczał na bierząco.
Bryan, dzięki za ciepłe słowa, i dzięki jeszcze raz na namiary na tego Pick-Upa :D
Pozdrawiam
Mark
Warszawa nie chce palić,
Warszawa nie chce ruszyć,
Przy niej nerwy można stracić,
I pieniądze łatwo zgubić.
:) :) :) :) :) :) :)
stawiar
-#Junior
-#Junior
Posty: 124
Rejestracja: 2006-04-29, 15:12
Lokalizacja: SŁUPNO k. PŁOCKA

Post autor: stawiar »

powiem szczerze, że ten przerdzewiały prawy słupek by mnie konkretnie podłamał, ale życze miłego restaurowania. pozdro. :ok3
Awatar użytkownika
Bryan
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 77
Rejestracja: 2005-09-22, 10:16
Lokalizacja: Wrocław - Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Bryan »

stawiar pisze:powiem szczerze, że ten przerdzewiały prawy słupek by mnie konkretnie podłamał, ale życze miłego restaurowania. pozdro. :ok3

ale patrząc z drugiej strony wiadomo co jest nietak i co trzeba zrobić. Ja od paru dni męcze sie z tylnymi prawimi drzwiami, wszystko jest juz pieknie ladnie zrobione, ale ciągle coś mi niepasuje, niewiem co jest, ale coś gryzie mnie w środku...to jest dopiero problem:):)
W moich snach wciąż Warszawa.../
Draka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 252
Rejestracja: 2006-05-16, 20:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Draka »

Bryan pisze:niewiem co jest, ale coś gryzie mnie w środku...to jest dopiero problem:):)
zbadaj się!!
Jeśli cos zostało stworzone lub wyprodukowane to na pewno może być odtworzone i zreprodukowane, żaden słupek czy podłużnica nas nie pokona. Posiadacze pojadów z lat nastych lub dwudziestych czasem zaczynają od kupki tleku żelaza i modlą się aby mieć takie problemy jak my z naszymi wehikułami. Czasem tylko pyanie czy warto ale z drugiej strony przecież nigdy juz nikt nie wyprodukuje żadnej Wawki ani Sajry, dlatego nie ma co się podłamywać, trzymam kciuki :ok3
M-72 - 1951, AWO 425s-1957, MB W115-1975, ex Junak M10-1962.
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Draka pisze:Jeśli cos zostało stworzone lub wyprodukowane to na pewno może być odtworzone i zreprodukowane, żaden słupek czy podłużnica nas nie pokona. Posiadacze pojadów z lat nastych lub dwudziestych czasem zaczynają od kupki tleku żelaza i modlą się aby mieć takie problemy jak my z naszymi wehikułami. Czasem tylko pyanie czy warto ale z drugiej strony przecież nigdy juz nikt nie wyprodukuje żadnej Wawki ani Sajry, dlatego nie ma co się podłamywać, trzymam kciuki
AMEN ....... nic dodać, nic ująć .......
Ja również trzymam kciuki :)

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
MARKHEIM
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 76
Rejestracja: 2005-11-18, 18:58
Lokalizacja: Milówka

Post autor: MARKHEIM »

Bryan, załóż osobny wątek tutaj na forum i pokaż nam prace przy Twojej Warszawce, chetnie pooglądamy zdjęcia i bedziemy śledzić dalsze prace :D
Warszawa nie chce palić,
Warszawa nie chce ruszyć,
Przy niej nerwy można stracić,
I pieniądze łatwo zgubić.
:) :) :) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
Bryan
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 77
Rejestracja: 2005-09-22, 10:16
Lokalizacja: Wrocław - Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Bryan »

Niebawem założe, i oficjalnie zaczne okupacje tego działu!!! Polska dla polaków! Ulice dla Warszaw , garaże dla Syren no i aby piwo nigdy sie nie kończyło!
W moich snach wciąż Warszawa.../
stawiar
-#Junior
-#Junior
Posty: 124
Rejestracja: 2006-04-29, 15:12
Lokalizacja: SŁUPNO k. PŁOCKA

Post autor: stawiar »

też by mnie interesował ten wątek remontu warszawy, napewno by mi pomógł w remoncie mojej. :ok3
ODPOWIEDZ