PROBLEM - Brak tablicy rejestracyjnej

Porady prawne. Rejestracja, żółte blachy, przeglądy.
Awatar użytkownika
Reeback
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 39
Rejestracja: 2018-04-25, 12:30
Lokalizacja: Polska

Post autor: Reeback »

Dziękować za odpowiedzi, co prawda jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim uderzę do swojego WK ale dzieki Waszym odpowiedziom i informacjach z forum wiem już baaardzooo duuużoooo w porównaniu z tym co wiedziałem jeszcze tydzień temu :lol:
Roki
Posty: 8
Rejestracja: 2020-06-24, 16:43
Lokalizacja: Juchowo

Post autor: Roki »

Trapi mnie jedno pytanie - czy ktoś z Was szedł przerejestrować auto mając dorobione współczesne białe blachy?
Zauważyłem już jakiś czas temu, że mam dwie identyczne, właściwie nie do odróżnienia, również patrząc pod światło, jedynie różnią się numerem na naklejce legislacyjnej, ta jedna jest chyba podrobiona bo ma numer ABC0123456... Czy ja się nie znam i tak ma być? o_O nawet hologram pod światło wygląda jak prawdziwy

Nie chcę mieć jakiś problemów w Wydziale...zawsze mogę powiedzieć że z takimi blachami kupiłem
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

ale co ty chcesz osiagnac
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
dayer41
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 31
Rejestracja: 2012-02-18, 20:12
Lokalizacja: ZLW

Post autor: dayer41 »

Roki pisze:Trapi mnie jedno pytanie - czy ktoś z Was szedł przerejestrować auto mając dorobione współczesne białe blachy?
WK przyjmuje wszystko jak leci, byleby były 2szt. Nie patrzą czy blachy które zdajesz są oryginalne czy nie, i tak to idzie na przetop. Tym bardziej nie patrzą, czy na nalepce legalizacyjnej jest to samo na dwóch blachach.
ODPOWIEDZ