Pobieda m20

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
RADEK1985
-#Junior
-#Junior
Posty: 148
Rejestracja: 2019-03-20, 19:24
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Pobieda m20

Post autor: RADEK1985 »

Witam panowie chodzi mi po głowie jeszcze jedna mysl eby kupic pobiede m20 za np 15 tys mozna kupic w przyzwoitym stanie tak wygladaja na foto ale znajac zycie sasiedzi z Ukrainy lubia lepać auta silnik nie problem mam znajomego mechanika co kiedys na tych silnikach dolnozaworowych zeby zjadł :) tylko pytanie do znawcow jaki jest koszt remontu blacharki w takiej pobiedzie ) >? ktos robił z forum napewno to wie ?
życie jest jak rower nie krecisz nie jedziesz
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Kumpel z Ukrainy sprowadził sobie Warszawę. Z zewnątrz i wewnątrz ok - widać, że ciężko pracowała. Odpala, jedzie. Gdzie nie postukasz gruba warstwa szpachli. Auto tak jakby było całe nią oblepione
Awatar użytkownika
Pasjonat87
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 282
Rejestracja: 2016-08-10, 12:29
Lokalizacja: PL

Post autor: Pasjonat87 »

https://www.olx.ua/transport/legkovye-a ... rice%3Aasc nadwozia tez sa

https://www.olx.ua/zapchasti-dlya-trans ... %B4%D0%B0/ czesci zobacz i policz porownaj nasz rynek ich

ps syreny tez sie zdarzaja
RADEK1985
-#Junior
-#Junior
Posty: 148
Rejestracja: 2019-03-20, 19:24
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: RADEK1985 »

No własnie od ruskich troche strach kupic mam na oku pobiede kiedys sciagnietą zarejestrowana na zabytek jezdzi o własnych siłach lakier wyglada ok ale pan pisze ze nie zbyt profi ja ktos pomalował a wiec do poprawki i tak mysle czy syrene kupic cy pobiede innych aut nie chce tylko te dwa wchodzą w rachube :P

[ Dodano: 2019-07-28, 08:58 ]
Druga sprawa chciałem do pana jednego po syrene jechac mam bardzo długo ori lakier jakies zaprawki dziadkowe wyglada bardzo ładnie ale do pana mam 600km i pan powiedział ze nie opusci ani 1 zł a cena jest 18 tys

[ Dodano: 2019-07-29, 21:48 ]
Panowie a tak naprawde warto w razie w kupic pobiede rozmawiałem z jednym panem co warszawe m20 mowie ze pobiedy sa o połowe tansze robota ta sama i ze ciezko sprzedać ? o_O
życie jest jak rower nie krecisz nie jedziesz
ODPOWIEDZ