POLITYKA PRYWATNOŚCI
www.syrena.nekla.eu FORUM SYRENIARZY
Forum miłośników pozytywnie zakręconych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
GTA & Mafia

Twoja ulubiona klasyczna gra samochodowa?
Mafia 1
50%
 50%  [ 2 ]
GTA III
0%
 0%  [ 0 ]
GTA Vice City
25%
 25%  [ 1 ]
Driver
25%
 25%  [ 1 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
KIEROWCA 
Towarzysz Wiesław

Wysłany: 2019-05-09, 11:00   

Ok, jak już wszystko zainstalujesz i będzie śmigało to byłoby super jak byś jeszcze podał z jakiego torenta ściągałeś Mafiję ===żebyśmy pracowali dokładnie na tym samym materiale.
Od razu mówię, że warsja ElAmigos u mnie nie odpala. Torent "Mafia 1 The City of Lost Heaven - Highly Compressed - By AllTypeHacks" pozwala na zagranie na minimalnych parametrach ALE - jest to wersja skompresowana a więc ani trainer, ani Mafia Xtractor nie wykrywa zainstalowanej Mafii na komputerze.

P.S. Mam gdzieś jeszcze "ze starych czasów" fajny programik do edycji parametrów wozów. Właściwie z każdego można zrobić szybki i dobrze prowadzący się albo żeby nie ginąć od wywrotki w kabrioletach :) Pamiętam, że jako punkt wyjścia brałem zielono-białego Lassitera a później odpowiednio bawiłem się parametrami, żeby uzyskać możliwie jak największą prędkość i stabilność. Można też próbować wstawić parametry od samochodu opancerzonego Black Metal dostępnego we FreeRide tylko ze zwiększoną prędkością. Wtedy na drodze, dopóki siedzimy w samochodzie jesteśmy praktycznie niezniszczalni. :devil3

Pozdro

Pasjonat87 
młody syreniarz

Wysłany: 2019-05-10, 02:20   

KIEROWCO dzis wieczorem z przewa na kolacje i herbatke ogarnalem wszytsko sam w niecale dwie godziny !!! Smiga mod wersja kompatybilna z windowsem 7 wersja polska wszytsko pieknie chodzi jest plynnie :ok3 Nie wiem czy ci to tlumaczyc czy spakowac zrobiona wersje i wrzucic na chomika odrazu...Mowilem dla chcacego nic trudnego :D

Wazne informacje ikarus mod 3.0 najnowszy.Wersja gry najnowsza 1.3

http://chomikuj.pl/saj_gonki wszystko w jednym
Ostatnio zmieniony przez Pasjonat87 2019-05-10, 04:59, w całości zmieniany 2 razy  

KIEROWCA 
Towarzysz Wiesław

Wysłany: 2019-05-10, 04:27   

Wrzucaj wrzucaj na pewno się nie pogniewam się :ok3

[ Dodano: 2019-05-10, 18:06 ]
А почему товарищ?

Pasjonat87 
młody syreniarz

Wysłany: 2019-05-10, 17:31   

a u mnie smiga jak zloto ;) to ja nie wiem co masz z kompem

[ Dodano: 2019-05-10, 18:36 ]
spakowane na dysku mam to samo co wrzucilem na chomika rozpakuje i zainstaluje raz jeszcze ci powiem za chwile

[ Dodano: 2019-05-10, 18:45 ]
sprawdzilem rozpakowalem wlaczylem smiga bez daemon tools masz cos z windowsem wtedy no chyba ze ci na maila wysle moja z dysku ale to jest to samo co tam dodalem na chomikuj

[ Dodano: 2019-05-10, 18:57 ]
wypakowales pliki i uruchomiles z folderu gry przez ikonke Game.exe ???

KIEROWCA 
Towarzysz Wiesław

Wysłany: 2019-05-10, 21:31   

Ja nic nie mogę wypakować i w tym problem ==wyświetla mi komunikat, że archiwum uszkodzone :cry:

Pasjonat87 
młody syreniarz

Wysłany: 2019-05-10, 21:46   

podaj maila ci wysle juz rozpakowane i wtedy zobaczymy

[ Dodano: 2019-05-10, 22:50 ]
moze byc na prv zeby nie spamowac tutaj ewentualnie wytlumacze co i jak gdy dalej nie bedzie dzialac

KIEROWCA 
Towarzysz Wiesław

Wysłany: 2019-05-13, 23:27   

POLECAM wszystkim Mafię z linku od Pasjonata!!! :piwo: Jest to bez dwóch zdań po prostu NAJLEPSZA gra w jaką w życiu grałem. Już Mafia jedynka była bezkonkurencyjna w porównaniu z GTA. No ALE to jest Vice City rozgrywające się w latach 80 [jest maluch FL] tylko z dbałością o szczegóły i realizmem Mafii, osadzone w warunkach europejskich. Wygląda to jakby autorzy po prostu przemyśleli jak ulepszyć swoje dzieło jednak bez psucia ogólnego klimatu, nie na oddolną inicjatywę. Jest to gra bardziej dojrzała, jeszcze bardziej dopracowana poza pojedyńczymi bugami nie psującymi jednak przyjemności z rozgrywki. Coś wspaniałego.
Miasto żyje, przez około 40 lat od wydarzeń przedstawionych w oryginalnej jedynce rozwinęło się, powstały nowe budynki, zajezdnia autobusów, ciągi piesze na mostach, knajpy z możliwością wejścia do środka, stacje kolejki, w tym wysokościowej podjeżdżającej po zboczu góry w Hoboken, kładki nad ulicami. Po drogach jeżdżą obok samochodów i tramwajów także autobusy i trolejbusy. Na jednej ze stacji na pociąg czeka sobie Salvatore z misji odwiedziny u bogaczy a w galerii handlowej koło zajezdni policja i karetka podjechały do zakrwawionego gościa, którego wieźliśmy na czas w jednej z misji dla Lucasa Bertone. Ludzie czekają na przystankach, rozmawiają ze sobą na ulicy, obok stoją zniecierpliwione dzieci. Trudno wszystko spamiętać i opisać, ale zmiany na lepsze w stosunku do 2002 roku są wszędzie widoczne. Aż nie chce się wierzyć, że tyle dało się wycisnąć z tak starego silnika.
Samochody mają prawdziwe deski rozdzielcze, jest też widok z wnętrza a nie tylko kanciasta kierownica w kształcie pentagramu jak w GTA. Znacznie poprawiono też system obrażeń wozów - odpadają kołpaki, drzwi. Dwusuwy wydają z siebie charakterystyczne pyrkanie jakby strzelający w garnku popcorn, maluch też ma ten swój kaszel.
W mieście zmieniają się warunki pogodowe - deszcz, burza, mgła.
Niedaleko baru Morello mamy swój garaż na dwa samochody - ja oczywiście zaparkowałem czarną Wołgę i niebieskiego Wartburga 312. W naszej dzielnicy Salieri pojawiła się także budka z jedzeniem i zadaszone przystanki.
Taką transformację przeszłoby w rzeczywistości alternatywnej Lost Heaven jakby zapanował tam socjalistyczny ład i porządek. :) :devil3
Jedyne czego mi trochę brakuje - to mogli zastapić Tomsona Kałachem [obowiązkowo dodając odgłos wystrzałów], a Colta TT-ką albo Makarowem. Poza tym przydałby się pomnik Lenina, czołg na cokole albo jakieś socrealistyczne instalacje artystyczne i oczywiście Fiat 125 - był eksportowany do Czech i na Węgry, Jelcz Ogórek - Karosa, czy Moskwicz.
Jest to gra jaka zawsze chciałem ażeby powstała aczkolwiek sam nie miałem ku temu odpowiednich umiejętności - nie jestem programistą ani też nie znam ludzi związanych z branżą. Jednak to co zastałem, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. To jak prezent na gwiazdkę w maju.
Za oknem niestety pogoda butelkowa, w wolnej chwili można pokusić się odpalić komputer chociaż ogólnie za tym nie przepadam i nie jestem typem informatyka/gracza. Ale warto. Teraz jest powód.

Dzięki jeszcze raz.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2019-05-16, 11:43 ]
::::A tak się przechodzi misję z Morello:

====> https://www.youtube.com/watch?v=wRs_ceEaB8g <====

Odpowiedz do tematu