Gadanie, biadolenie, farmazony i te sprawy.

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4286
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Jawa hmm
A gdzie silnik ?
Ta miała bodaj 80 cm
motomania na luzie
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

silnika brak, dlatego rama ma przeszczep od ramy wsk
jedynie co to siodło,zbiornik, zawiecha, koła, błotnik tył(jest to przedni) schowek, tłumik to są elementy od ori 90
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

szkoda ze tak malo czesci z niej oryginalnych
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

jest jak jest


a rtutaj taka ciekawostka ;)
http://www.repozytorium.fn.org.pl/?q=pl/node/10114
i tak patrze i myślę, ile tych zakładów jest ogólnie własnością Skarbu Państwa :D
a chyba z 90% jest oddane za pól darmo dla obcych :D
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

No kuźwa nawet spółdzielnia chemiczna BETESCA, która produkowała moją ulubioną pastę do szorowania jest już w likwidacji :klnie :fire
Zachodzę wczoraj do Społemu a tam pasty Sama 73 niet. Wpisuję nazwę firmy na googlach i mi wyskoczyło...
Ale w co drugim sklepie teraz "CHEMIA Z NIEMIEC OMO PERSIL".
Oby tą germańską zarazę spotkało kiedyś conajmniej to co robili Polakom w czasie wojny.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

Nie no, sama już nie będzie? Co oni odwalaja kurfa... Jakby może rzucili do biedronek to by poszło jakoś
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
pietrusek
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 287
Rejestracja: 2006-01-02, 18:14
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: pietrusek »

Marku ciężko będziesz miał sprzedać ta jawe ,nawet na części mały popyt na takie rzeczy(ktoś już dobrze rok wystawia goła ramę oraz przednie zawieszenie).Jestem w trakcie remontu takiego sprzętu i obserwuje trochę rynek.
...rób albo nie,nigdy nie próbuj robić...
Awatar użytkownika
przemocha
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 550
Rejestracja: 2014-09-07, 12:27
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: przemocha »

Marek.K. pisze:Nie no, sama już nie będzie? Co oni odwalaja kurfa... Jakby może rzucili do biedronek to by poszło jakoś
Marek nie miałbyś błotników do WSki 64? Tych takich płytkich? Szukam wszędzie i nie mogę znaleźć

[ Dodano: 2018-02-25, 13:27 ]
https://www.otodom.pl/oferta/dom-z-ogro ... homosci_ad#
https://www.otodom.pl/oferta/duzy-dom-w ... ery-open[7]
Coś dla KIEROWCY
Na piechotę szybciej.
~Przeciętny człowiek o Syrenie

Jedyne co spalił Jawką to duże ilości paliwa :D
Widelec
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 591
Rejestracja: 2015-10-16, 22:24
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Widelec »

Pewnie dziadki umarły, albo są w domu starców i wnuczki sprzedają. A tak w ogóle to klimatyczny budynek.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Szczególnie ten drugi dom najlepszy ====wygląda jak willa komunistycznego dygnitarza :ok3 Typowo PRL-owska forma architektoniczna bez odchyleń burżuazyjnych, stylizacji na dworek z kolumnami.
Lubię to.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

Kierowca, nie masz czasem katalogo czesci z 1975 w pdfie ??
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

KIEROWCA pisze:Szczególnie ten drugi dom najlepszy
Nie nie nie - zdecydowanie pierwszy, te pół bliźniaka, taki styl międzywojenny :)
A swoją droga tanie te domy. Czy ten Ciechanów to taki koniec świata, ze nieruchomości takie tanie?
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

Słowo na środę. Ceny wyceny i oceny. Dlaczego coś ma taka wartość a nie inną ? Dlaczego ceny na Allegro OLX i grupach są takie jakie są ? Zadaliśmy sobie kilka pytań teraz może spróbujmy na nie odpowiedzieć. Różnego rodzaju wyceny warto zacząć od końca. Czyli ile jest wart pojazd idealny, tak zwana perełka, skończony, gotowy - TAK KOSZTUJE BARDZO DUŻO. Później zdajmy sobie sprawę z jakich części zbudowany jest ideał. Są to części idealne nie wymagające żadnego wkładu ani finansowego ani czasochłonnego. Za takie części możemy uznać elementy nowe zgodne z fabrycznymi lub używki w stanie idealnym czyli takie przy których absolutnie nic nie trzeba robić. Każde inne już są mniej warte. Jak wycenić części używane. Każdy pojazd składa się z części, niektóre psuja się częściej niektóre w ogóle, niektóre łatwiej kupić inne trudno. Wycena części używanych powinna zawierać odpowiedz jaka jest dostępność części, oraz jak jak dożo trzeba czasu i pieniędzy włożyć żeby część była idealna. Nie raz czy dwa zdarza sie że nawet jak by mieć część za darmo nie opłaca się jej naprawiać. Do części których w ogóle nie ma sensu kupować używanych należą uszczelniacze, tabliczki znamionowe, wężyki paliwowe, przewody hamulcowe. Wielu pożal się boże handlazyków skupuje rożnego rodzaju trupki za grosze i rozbiera je na części. Jak na tym wychodzą ? Sprzedadzą kilka elementów tych najbardziej chodliwych a cała reszta później leży i zalega. Mimo to cena tych elementów jest nadal wysoka bo im sie musi zwrócić koszt zakupu złomka i no oczywiście musza na tym zarobić i to w ich mniemaniu musi być godziwa kwota (wyjazd na kanary jest tańszy niż wueska trup na części od takich). Dlaczego to tyle kosztuje co pisze na OLX ? A no dla tego że jest zrobiona sztuczna bańka mydlana przez handlarzyków i spekulantów. Wszystkiego rodzaju wyceny prowadzone na forach maja na celu tylko i wyłącznie podniesienie i tak już wielkiego EGO właściciela pojazdu. A jeżeli się takie dzieci neostrady naoglądają takich wycen to jak z reklamą środków na zaparcie, w pewnym momencie uwierzą że tak jest. Zostaje wam to wmówione że to tyle kosztować musi bo "ja żem za tyle widzioł jak poszło" a tak naprawdę wystarczy wyjść z domu. I zaraz sie trafi jakiś madry co powie że był z psem 2x dzis wkoło bloku i nie widział żadnego junaka czy innego komara na sprzedaż - serio ? WOW. Naprawdę opamiętajcie sie i zastanówcie, dlaczego macie nabijać kabze wyzyskiwaczom i handlarzykom, czy naprawdę tego chcecie?
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Widelec
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 591
Rejestracja: 2015-10-16, 22:24
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Widelec »

Generalnie to masz rację, ale jak się ukazuje ogłoszenia z jakąś okazją, na jakimkolwiek portalu ogłoszeniowym, to znika w przeciągu kilku minut do kilku godzin. Dlaczego? Handlarze wiedzą, że o biznes trzeba dbać, więc śledzą takie ogłoszenia niemalże na okrągło, a jak się coś pojawi to szybko laweta i heja! A taki zwykły zjadacz chleba, raczej nie ma takich możliwości, bo trzeba poświęcać czas na Internet po pracy, a rodzina na tym cierpi, urlop z wyprzedzeniem przynajmniej jednodniowym, wypożyczenie lawety.
Awatar użytkownika
tom2212
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2949
Rejestracja: 2011-02-13, 22:02
Lokalizacja: CB

Post autor: tom2212 »

http://klassikauto.pl/klasyk-roku/ Moja syrena bierze udział w konkursie na klasyka marca. Pomożecie ?
ODPOWIEDZ