Schematy elektryczne do komunistycznych jednośladów.

Informacje techniczne innych pojazdów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Schematy elektryczne do komunistycznych jednośladów.

Post autor: Cinek »

Niby w necie jest wszystko ale czasem jednak brak jak się szuka.
Ja szukałem schematu do Mińska. Instrukcję ze schematem w PDF ściągnąłem bez problemu (wystepuje w wielu miejscach) ale sam schemat słabo czytelny zaś do druku nie nadaje się w ogóle.
Na Elektrodzie ktoś zamieścił schemat zrobiony a nowo, jednak kolorowy - po druku na mojej cz-b drukarce część połączeń "znika"
Kolega wyświadczył mi przysługę i specjalnie dla mnie poprawił ten schemat tak że nadaje się do druku czarno-białego w formacie A4 i jest czytelny (kolega z innego forum).

Do czego chcę nawiązać, moja propozyjcja jest taka, by w tym wątku, jeśli A łaskawie go podwiesi, dodawać schematy elektryczne do JEDNOŚLADÓW produkcji socjalistycznej.
Może się komuś przyda, ku przyszłości. I proponuję zrobić drugi, też podpięty wątek ze schematami elektryki do SAMOCHODÓW z tamtego okresu.
A może w ogóle kilka wątków odpowiednio - schematy jednoślady, schematy samochody, instrukcje jednoślady, instrukcje samochody i może jeszcze coś komuś przyjdzie do głowy.

To jako założyciel wątku umieszczam w załączniku długo poszukiwany przeze mnie CZYTELNY schemat do Mińska 125 typ 400 z akumulatorem.

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
ODPOWIEDZ