przednie mocowanie drzwi

(karoseria, blachy, lakierowanie)
ODPOWIEDZ
daniel fso
Posty: 6
Rejestracja: 2016-10-28, 14:51
Lokalizacja: zamość

przednie mocowanie drzwi

Post autor: daniel fso »

witam mam problem przy odbudowie syreny105 głównie chodzi o przedni słupek mocowania drzwi korozja pokonała dolna cześć słupka może nie w całości ale osłabiła nie chciał bym wstawiać prostej blachy a nie wiem jak zrobic to wgniecenie gdzie zamontowany jest dolny zawias wstawiam zdjęcie poglądowe zapożyczone z ogłoszenia chodzi mi o ten fragment zaznaczony na kolor zielony prosze o porady jak to zrobić a może ktoś mógł by wykonać cos takiego? są do sprzedania ale moje są w podobnym stanie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Martinteo
Posty: 13
Rejestracja: 2013-10-21, 21:35
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Martinteo »

Mam podobny problem.Ten słupek na zdjęciu to jest w porównaniu do mojego igiełka.Cały dół zjadły korniki.Przeglądałem zdjęcia z remontów i niektórzy faktycznie dorabiają tą część słupka.Wolałbym kupić fabryczny,ale zwyczajnie ich nie ma.Pojawiają się bardzo,bardzo żadko.Fajnie by było gdyby ktoś się tym zainteresował i dorabiał te słupki tak jak podłogi.Nic to,szukam dalej...
Awatar użytkownika
SyrHarMer
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2516
Rejestracja: 2015-12-29, 18:13
Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: SyrHarMer »

Popatrzcie obaj na OLX-a i miejscowość Łuków. Tam handlują częściami do syrenek, wycinają poszczególne elementy blacharskie. Najlepiej zadzwonić do nich i uzgodnić (zamówić) !!! :ok3
Roman roman.bloszyk@gmail.com 799 860 545

KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Syrena 100, 101, 102 na płycie CD
Wydanie I 1959r i wydanie II 1962r

KOSZULKI Z NADRUKIEM
Dla Syreniarzy - wszystkie modele i roczniki
i dziewęć pozostałych aut z PRL
Martinteo
Posty: 13
Rejestracja: 2013-10-21, 21:35
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Martinteo »

Udało mi się kupić we Wrocławiu.Ogłoszenie z alledrogo.Z tymi używanymi jest taki problem że w zasadzie wszystkie są w kiepskim stanie.Wiadomo że swoje lata już mają.Ja kupiłem nowe,nigdy nie montowane,a i tak rozwiercałem je i czyściłem oraz malowałem w środku bo było tam już sporo rdzy.
Awatar użytkownika
Sebastian
-#Junior
-#Junior
Posty: 152
Rejestracja: 2006-02-09, 21:08
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: Sebastian »

A dorabia ktoś dół tego słupka. To miejsce na dole co przyktęca się błotnik do tego profilu
Syrenka 105L to moja miłość i młodość !!!
Awatar użytkownika
SyrHarMer
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2516
Rejestracja: 2015-12-29, 18:13
Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: SyrHarMer »

To już indywidualna rzeżba blacharza ! Właśnie z tymi dołami jest najgorzej - a w konsekfencji
( ostateczności) dochodzi do wymiany całego słupka
Roman roman.bloszyk@gmail.com 799 860 545

KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Syrena 100, 101, 102 na płycie CD
Wydanie I 1959r i wydanie II 1962r

KOSZULKI Z NADRUKIEM
Dla Syreniarzy - wszystkie modele i roczniki
i dziewęć pozostałych aut z PRL
ODPOWIEDZ