kieronkowskaz

schematy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

kieronkowskaz

Post autor: Żuczek »

witam mamtaki problem.. niedziala mi migacz lewy.. tzn jak dam wajche w polozenie "na doł" czyli migania w lewo to ytylko raz mignie i niema zadnej reakcji - czasem z tego zużądzonka pod deska wydobywa sie tylko takei bzyczeni a czasem nic . natomiast w prawo dziala wszytko elegancko.. patrzylem na styki i sa okej. powypinalem wszustko i powpinalem od nowa.. - jak dzia to uządzonko..? bo z tego co widze to ono dostaje "prad " w taki sam sposob niewazne czy w lewo czy w prawo migamy..? co jeszce moge sprawdzic.. czy to uzadzonko" przerywacz" mogl si etak zesuc ze dzialatylko w prawo.?
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Tak się dzieje jak masz uszkodzoną którąś żarówkę. A wyszedłeś z samochodu i sprawdziłeś czy świeci chociaż przód czy tył? Przerywacz masz na pewno dobry bo inaczej nie miałbyś żadnych kierunkowskazów.
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

no jak dam migacz w lewo to nic nie swieci.. ale pospawdzam w takim razie zarowki jutro i najwyzej powynieniam.. i zobacze co i jak.. dzieki za rade.
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Problem będziesz miał począwszy od włącznika kierunkowskazów od tego momentu musisz szukać. Czyli przewody do kierunkowskazów i same żarówki.
Awatar użytkownika
Kangur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 398
Rejestracja: 2011-06-14, 16:53
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kangur »

Podjąłem dalsze prace przy Syrenie 102, proszę o podpowiedź, jak była "kryta" wiązka do przełącznika migaczy?..
U mnie napotkałem takie metalowe "korytko", jednak czy ktoś miał takie? może mam obcięte
:???:


Obrazek

Dodatkowa prośba o ocenę tej blaszki, zastałem to tak skręcone, i nie wiem do czego.. element główny to mocowanie sygnału?


Obrazek
Awatar użytkownika
necki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 579
Rejestracja: 2011-05-14, 17:34
Lokalizacja: Chełmno

Post autor: necki »

ja robiłem znajomemu 101 i miał też takie na dole miał mocowane opaską (ale nie wiem czy tak było orginalnie ) a u góry pod tyą aluminiową obejmą a ta blaszka przy mocowaniu klaksonu to nie wiem
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

Ja w swojej 104 mam taką samą blaszkę kryjącą wiązkę przełącznika kierunkowskazów. Jest ona malowana w kolorze kolumny kierowniczej i drążka zmiany biegów.
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
ODPOWIEDZ