Nowy podatek

Porady prawne. Rejestracja, żółte blachy, przeglądy.
fiatoman125p

Post autor: fiatoman125p »

Maciekb pisze:Zwróccie uwaga na ważną rzecz, mianowicie lobbing dilerów samochodowych. Bo to nie ekolodzy wcale domagają się takiego podatku od samochodów, tylko ludzie pokroju Jakuba Farysia. Zezłomowanie starego ale jeszcze sprawnego samochodu i wyprodukowanie nowego to masa zbędnej emisji CO2, jesli ją doliczyć do emisji tego nowego samochodu to okazuje się że całe przedsięwzięcie nie ma na celu ochrony powietrza tylko ochrone interesu koncernów samochodowych i dilerów.
Oczywiste ;) https://www.youtube.com/watch?v=QgaTav4nLlY każdy złomujacy kupił nowe auto ;) lobby co2 emisja spalin normy euro,zakaz wjazdu do paryża itp,moge godzine wymieniać,premie za złomowanie np były wliczone w rachunek... po cichu wiekszość tych aut wyjechała z niemiec,wcale skasowana nie jest,śmiga gdzieś w turcji,albani itp kraju w polsce też :D
gazela
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 388
Rejestracja: 2006-02-12, 12:19
Lokalizacja: Wawa

Post autor: gazela »

Kolego Kierowca.. Jestem ojcem dwójki dzieci, masa moich znajomych ma trójkę. Wszyscy pracują, wydają masę kasy na swoje dzieci i nie korzystają z żadnej pomocy. Dzięki takim rodzinom, będzie miał kto odporowadzać składki na Twoją, przyszłą emeryturę. Dlatego jak nazywasz nas dzieciorobami to dla mnie jesteś leszczem, takim przez małe "l" .. Ot i wszystko..
Mikrusiarz, też wolałbym wysoką kwotę wolną od podatku, zmniejszone daniny itp.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Naturalnie nie chodzi o to zeby nazywać dzieciorobami wszystkich posiadających dzieci. Niemniej kto najbardziej skorzysta na tym 500+? Patologia społeczna, podludzie którzy nigdy nie splamili się żadną pracą.

To nie jest odpowiedź, żeby państwo dopłacało do utrzymania dzieci z kieszeni podatnika. Bardzo krótkowzroczne podejście.
W pierwszej kolejności należałoby dowalić śrubę złodziejom prywaciarzom tak, żeby to rodzice mogli ZAROBIĆ godne pieniądze na utrzymanie rodziny.
W kolejce pod gopsem i na wsiach popegeerowskich już głośno mówią o tym, że będą głosowali na PiSuar tylko dlatego, że jest 500+.
I mówimy tutaj o elemencie jak najbardziej hardkorowym ===w wieku 30 lat wykształcenie gimnazjalne, troje dzieci każde z innym, pierwsze w wieku lat 16, ospowata cera, brak połowy uzębienia, pet i kawa.
Takie osoby wszyscy kolektywnie musimy utrzymywać.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Mr. Viper
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-21, 22:13
Lokalizacja: nie ważne

Post autor: Mr. Viper »

Kierowco- ja kiedyś na "jutubie" zwróciłem uwagę że gdy tylko zaczną rozdawać te "pińcet" złoty to największy zalew będzie patologii różnej maści od niepamiętnych czasów, to po moim wpisie kilka osób strasznie się obruszyło że jak to ja mogę tak pisać i że ja nie mam dzieci, co ciekawe też nikt mnie nie poparł. A jakoś tak kilka miesięcy temu w telewizji usłyszałem jak był donos że jakaś tam patologia zamiast na dzieci to przepierdzielała te pieniądze na wódę.

Ja co prawda nigdy nie lubiłem się wypowiadać na tematy polityczne ale jednak mimo wszystko czasem nie idzie utrzymać się jak widzi się absurdy i skrajności, nie tylko w polsce ale i na pozostałym świecie.
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

j23
Ostatnio zmieniony 2018-03-12, 22:06 przez Mikrusiarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

Nie no mamy, garba. Coraz więcej podatków. I jeszcze szkopy decydują kto ma być naszym sąsiadem.
Mamy.....
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

j23
Ostatnio zmieniony 2018-03-12, 22:07 przez Mikrusiarz, łącznie zmieniany 1 raz.
fiatoman125p

Post autor: fiatoman125p »

Złoto sobie przywozisz z wycieczek ;) wiadomo,trzeba sie rozeznac gdzie co i jak,to bedzie taniej niz w pl fajne wyroby i zarobic mozna na tym.Odnosnie drzew,mam posadzonych kilka na podworku wierzbe przycinam bo sie tak rozrasta ze hej wierzby sie zawsze przycina standardowa pielegnacja,dab elegancko rosnie w gore tez poprzycinane ma galezie z dolu i piekny wysoki pien klon to samo,jak dbasz tak masz.Zadne drzewo nie bedzie przeszkadzac przy odpowiedniej pielegnacji i rozplanowaniu posesji.Chcesz cos budowac ew juz tak ci przeszkadza ze nie mozesz go ominac to co robisz ?? podlewasz odpowiednio pewnymi specyfikami 8) drzewo usycha i wtedy scinasz.Zreszta wiadomo jak to jest w teori oraz praktyce,90prc osob zetnie i ma to gdzies czy pozwolenie jest czy nie i tyle
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

j23
Ostatnio zmieniony 2018-03-12, 22:07 przez Mikrusiarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Polewa się randapa żeby samo zaczęło usychać a wtedy dendrolog z powiatu wręcz nakaże wycinkę :helm

P.S. Fiatoman kiedy pokażesz Fiatosława? :piwo:
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

j23
Ostatnio zmieniony 2018-03-12, 22:07 przez Mikrusiarz, łącznie zmieniany 1 raz.
fiatoman125p

Post autor: fiatoman125p »

Mikrusiarz pisze:fiatoman125p napisał/a:
Złoto sobie przywozisz z wycieczek ;) fajne wyroby i zarobic mozna na tym.


Aby zainwestować pieniądze w złoto kupuje się sztabki a nie wisiorki
za 70 albo nawet 50 prc ceny (złomowej w skupie) nie mowie o cenach ze sklepu jubilerskiego to nie zarobisz jak za tyle kupisz ?? akurat uwierz ze wiem cos o tym,oraz o pewnych krajach gdzie złoto przywoza do PL jubilerzy :D wlasnie wisiorki,kolczyki naszyjniki,sygnety,bransolety itp.....i jeszcze wycieczka prawie za darmo i zyja jak pączki w masle ale to trzeba miec ostra kase na poczatek zeby zainwestowac w to mnie nie stac 8)

[ Dodano: 2016-07-26, 22:50 ]
KIEROWCA pisze:P.S. Fiatoman kiedy pokażesz Fiatosława? :piwo:
POKAZE W SWOIM CZASIE JAK BEDZIECIE TOWARZYSZU GRZECZNI :grinser mnie i reszty sie tez to tyczy 8) !!!
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

i na to zielone 126el też czekamy :grinser
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

ja zaraz chyba zamkne ten temat... zrobiliśmy jeden post o polityce..... czy wy musiscie?
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
fiatoman125p

Post autor: fiatoman125p »

ODPOWIEDZ