Kultowe Auta PRL

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
Janek125p
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 230
Rejestracja: 2009-11-12, 15:41
Lokalizacja: Zator
Kontakt:

Post autor: Janek125p »

Panowie a w specjalu wiadomo co będzie?
Obrazek
Jak Sie Bawic ,To Sie Bawic Turbo Wstawic-Fiat 125p 2.0 Gtj Turbo Initial D
Awatar użytkownika
emski
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 420
Rejestracja: 2007-01-04, 00:03
Lokalizacja: Budzów/Wrocław

Post autor: emski »

Witam.

Panowie a orientuje sie ktos moze ile numerow ostatecznie ma miec ta kolekcja ? Zbieram od poczatku ale juz troche jestem zakopany tymi modelami, a i coraz wiecej wynalazkow sie pojawia pomiedzy sensownymi propozycjami. Zastanawiam sie czy dotrwac do konca czy odpuscic i kupowac tylko to co pojawia sie ciekawego?

Pozdrawiam
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

emski, tego nie wie nikt, bo DeA notorycznie wpisuje w FAQ coraz większą liczbę. Ostatnio pojawiło się info, że 180 to ilość ostateczna, ale z drugiej strony pewien dobrze poinformowany forumowicz z innego forum twierdzi, że kolekcja będzie miała grubo ponad 200 wydań i że ta decyzja już dawno zapadła. Tak więc jest jak jest. :)
Janek125p, wg tegoż forumowicza, czyli Sroczki7 w najbliższym specjalnym ma być trolejbus Vetra VRBh.
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

emski, zbierać jak najbardziej do końca. Też jestem na tym samy etapie jak Ty i będę zbierał dalej bo szkoda teraz przerwać i nie mieć kompletnej kolekcji.
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

Ja postanowiłem - Złotej Kolekcji nie tykam, a KAP zbieram do końca. Też, podobnie jak Lesiu, uważam, że szkoda byłoby nie mieć pełnej kolekcji.
mw
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 202
Rejestracja: 2009-11-04, 22:11
Lokalizacja: śląskie

Post autor: mw »

Też zbieram wszystkie bo żal mi przerwać kolekcję ale Dea z takich właśnie lojalnych klientów robi sobie żart i ciśnie badziewie robiąc na tym kasę. Rozmawiałem z panią w kiosku i powiedziała że nie dostaje już prawie kap tylko złotą więc pewnie postawili na prenumeratorów a na złotą szukają nowych.
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

Hmm, w sumie to ja nie wiem, czy te nawet niezbyt pasujące do KAP modele można nazwać badziewiem.... Gazetki są całkiem interesujące, można się coś dowiedzieć, modele niebrzydkie... W sumie warto było przeczekać te Vauxhalle i Triumphy, żeby doczekać np. Skód. :) Pewnie, że KAP nie jest bez wad, ale teraz na pewno byłoby mi żal przerwać, mimo, że gabloty z coraz większym trudem to wszystko mieszczą, na czym traci estetyka ekspozycji. Natomiast jak mówiłem zdecydowanie nie kupuję Złotej Kolekcji. To jednak te same modele w innych malowaniach, więc dzięki. :)
motofan500
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 276
Rejestracja: 2012-07-18, 09:40
Lokalizacja: Kraków

Post autor: motofan500 »

Co do złotej: zaporożec 968 i mercedes w110
Pozdrawiam :-)

Motofan
Awatar użytkownika
przemocha
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 550
Rejestracja: 2014-09-07, 12:27
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: przemocha »

Stronke DeA zaatakowali Ruscy hakerzy !!

http://nyanit.com/www.kultoweauta.pl/
Na piechotę szybciej.
~Przeciętny człowiek o Syrenie

Jedyne co spalił Jawką to duże ilości paliwa :D
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

To chyba jakiś wybitnie krótki atak, wszystko działa: http://www.kultoweauta.pl/ :)
Awatar użytkownika
przemocha
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 550
Rejestracja: 2014-09-07, 12:27
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: przemocha »

:smiech
rafal dajbor pisze:To chyba jakiś wybitnie krótki atak, wszystko działa: http://www.kultoweauta.pl/ :)
HAHAHAA
Na piechotę szybciej.
~Przeciętny człowiek o Syrenie

Jedyne co spalił Jawką to duże ilości paliwa :D
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

Tak swoją drogą, to zaglądam co i raz na serwer (już się nauczyłem jak to robić :) ) w poszukiwaniu trolejbusu, ale póki co go nie ma. :)
majeniu1810
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 359
Rejestracja: 2010-11-25, 23:43
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: majeniu1810 »

Lesiu pisze:emski, zbierać jak najbardziej do końca. Też jestem na tym samy etapie jak Ty i będę zbierał dalej bo szkoda teraz przerwać i nie mieć kompletnej kolekcji.

No to przekonałeś mnie zbieram dalej , wszystkie jak wychodzą....

Najlepsze jest to że byłem kiedyś na Oldtimer Bazar i pewien sympatyczny młodzieniec kolo mojego stanowiska wystawił kilka rzeczy do Komara i z 20 autek - AUTKA SPRZEDAŁ WSZYSTKIE PO 25 zł części do komara zabrał do bagażnika i stwierdził " no tego się nie spodziewałem" :lol: :lol:

[ Dodano: 2015-01-15, 20:57 ]
czyli jak coś to zbyt na modele jest :piwo:
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

majeniu1810, jeżeli myślisz o zarobku w przypadku sprzedaży tej kolekcji to raczej bym na to nie liczył. Moje zdanie jest takie że jest to inwestycja nie opłacalna pod względem finansowym. Zbieram te modele to mi się to podoba i chcę je mieć.
Jeżeli myślisz o zarobieniu jakiś pieniędzy w ten sposób to się spóźniłeś o jakieś 5 lat.
W 2010 roku jak zaczynałem przygodę z KAP to w poszukiwaniu modeli na Allegro gotów byłem dać każde pieniądze żeby tylko mieć kompletną kolekcję. Było kilku sprzedawców z modelami nawet po 70-80 zł za sztukę.
ODPOWIEDZ