hamulce lublin

Informacje techniczne innych pojazdów.
ODPOWIEDZ
homer
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 309
Rejestracja: 2005-12-25, 16:30
Lokalizacja: Łódź

hamulce lublin

Post autor: homer »

Jakie hamulce ma z przodu lublin 3? Jesli tarcze to moze da sie je jakos zalozyc do syreny (powinny pasowac na szpilki piast)
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Już też myślałem o zmianie hamulców z przodu na tarczowe, bo już nie mam cierpliwości do ustawiania tych cholernych bębnów ...... tak więc też chętnie poczytam :)

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

I co, nikt nie wie jak ie hamulce ma Lublin z przodu :?:

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
darecki
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 35
Rejestracja: 2005-05-29, 11:32
Lokalizacja: stolica

Post autor: darecki »

Tylko pierwsze lubliny były na bębnach , a od 1997roku wszystkie mają tarcze z przodu.
Była syrena 104 i 105
Awatar użytkownika
Franki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 798
Rejestracja: 2005-01-21, 22:08
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Franki »

Sam tez myślałem nad tarczami... To może być ciężka sprawa, bo zapewne wiąże się ze sporą dozą kombinowania. Nie wiem też czy nie trzeba by zwrotnic wymieniać, a jak zwrotnice to i całe zawieszenie praktycznie... No albo przerabianie zwrotnic, jeśli ktoś się czuje na siłach, bo szczęki trzeba do czegoś przecież też przymocować... ogólnie nie ma rzeczy niewykonalnych... większość jest jedynie nieopłacalna, ale o tym sie nie dyskutuje, bo mania to miania i jak by była możliwość to sam bym chętnie przerobił, choć dobrze ustawione bębny w Syrenie nie są wcale takie słabe jak by się wydawało... ogólnie dla przykładu powiem, że kumplowi w kredensie nie działa serwo i zablokowanie tam kół graniczy z cudem... inna sprawa że tarcze i klocki to chyba nie pamiętają już ostatniej wymiany, ale ja z zablokowaniem nie mam jakichś specjalnych problemów w Syrenie, najgorzej jest jak przód słabo hamuje albo nierówno stronami zabiera. Tarcze byłyby dobrym rozwiązaniem, szczególnie przy próbach wzmacniania silniczka :)
bende-niebende-bende-bende-niebende-bende
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
ODPOWIEDZ