Jaki silnik można wsadzić do syreny 105L z linii Ford-a?

Informacje techniczne innych pojazdów.
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

taki a chcesz numer do goscia moze adres co ja ci mowie ze da bo mam taka okazje za 500zl.a sprzedaje ja geraniol z naszego forum :mrgreen:A moj jeszcze jeden sasiad za 1200chce sprzedac w bardzo dobrynm stanie,Wiec sie zastanawiam :D
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

da sie kupić... ale co z tego ludzie dajcie spokój kolejna jałowa dyskusja... jak wstawiać do syreny inny silnik to tylko mały, o podobnej mocy albo założyć budę od syreny na inne auto, innego rozwiązania po prostu N-I-E M-A owszem są cwaniacy co ładują silniki od dacii tudzież od innych przednionapędówek ale zawsze kończy się to tak że syrena taka wcześniej czy później sie po prostu ROZLATUJE albo zaczyna się tak psuć że właścicielowi odechciewa się nią jeździć, innej możliwości nie ma - taka syrena idzie potem na złom... wcześniej lub później ale idzie.
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
KozaK

Post autor: KozaK »

glupie pytanie...jaki silnik forda pasuje :lol: chyba wszystko zalezy co chcesz osiagnac,nieprawdaz??? kazdy bedzie pasowal,zalezy tylko w jakim stopniu chcesz okaleczyc ta syrene...
KozaK

Post autor: KozaK »

jesli chcesz nia bic rekordy predkosci daj sobie spokoj z orginalnym ramowym podwoziem...wtedy trza robic cos w stylu syrenki-porsche z bydgoszczy,a to 'troche' kosztuje :wink: jesli jednak chcesz to oprzec na orginalnej ramie to...zapomnij o fordzie,ford ma chu... umieszczenie silnika a w syrence trza silnik wzdluznie i napęd na przod inaczej zaczynaja sie debilne kombinacje z ramą i zawiechą,spawanie itd.itp. a jezeli masz zamiar zrobic z tej syreny ospoilerowane,jaskrawe,buczące barachło to rzeczywiscie zostan przy orginale.pozdrawiam
Gość

Post autor: Gość »

MYŚLE ŻE ZABYTKI POWINNY BYĆ W 100 % ORIGINAŁAMI!!!! :) :) :)
NIE TAM JAKIEŚ INNE SILNIKI LUB COŚ TAM...... :roll: :roll: :roll:
W SKRAJNYCH PRZYPADKACH PRZY BRAKU ORIGINALNYCH CZĘŚCI - MAŁE PRZERÓBKI MOGĄ BYĆ!!!! :idea: :idea: :idea:
ODPOWIEDZ