Muzeum Otrębusy

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
mw
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 202
Rejestracja: 2009-11-04, 22:11
Lokalizacja: śląskie

Post autor: mw »

Tą erkę mogli trochę ogarnąć do zdjęć. Na pace to chyba jeszcze leży warstwa obornika z pod Patryka, jak był mały.
gazela
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 388
Rejestracja: 2006-02-12, 12:19
Lokalizacja: Wawa

Post autor: gazela »

A propo Patryka.. tutaj ktoś go sprzedaje, tak wynika ze zdjęć :)

http://allegro.pl/1984-fso-warszawa-pol ... 17494.html

Poniżej lista rzeczy zrobionych w aucie:

Silnik -
Mycie silnika ..

Ja bym brał :)

[ Dodano: 2014-01-15, 17:57 ]
Syrena R20 chyba sprzedana, bo zniknęła z aukcji.. Ryś też sprzedany.. Całkiem sporo motocykli mają w podobnym stanie..
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

na chwile obecną widać że nic nie sprzedają
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Agnieszka »

Jak ktoś woli sie lansować zamiast pracować to tak jest. Pan Mikiciuk ma swój program w TV, jest osobą znaną w branży motoryzacyjnej ,wiec mógłby swoją rozpoznawalność wykorzystać do znalezienia sponsorów dla muzeum. Nawet takie TVN Turbo mołoby trochę kasy rzucić, na remont choćby kilku samochodów. Nie zbiednieją a można by kolejny program nakręcić, pochwalić się, narobić trochę szumu, korzyść byłaby obopólna. Jestem pewna, że jakis sponsor by się znalazł. Potrzebne są tylko chęci....Może to ich po prostu brak?
macio
-#Junior
-#Junior
Posty: 192
Rejestracja: 2006-12-18, 00:27
Lokalizacja: poznań

Post autor: macio »

pitolisz Aga, jadem plujesz a mało wiesz. Patryk rok temu kupił ode mnie krótkiego honkera z jednego z odcinków legend PRLu, który za mną nagrywał, przez ten czas zamówił w fabryce w lublinie zupełnie nowe! nadwozie, zrobione wg wzoru, pomalował je, uzbroił, położył na odnowione przez poznańskiego pasjonata tej marki podwozie i... jak go zobaczyłem to mi szczęka opadła... rok pracy, masa kasy, efekt? PIORUNUJĄCY!!!!! widzicie tylko wraki pod chmurką /w większości uratowane od złomu/ i obgadujecie jak przekupy. mają kupę aut i w miarę możliwości je robią. lata lecą i wyremontują lub odświeżą za życia niewielki procent swej kolekcji, ale czy to powód by na forach po nich jechać? moim zdaniem nie bo oni jednak coś robią. a jak komuś żal jakiegoś zgniłka pod chmurką, niech jedzie, odkupi i schowa do garażu! jaki problem?
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4297
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Ciut za ostro.
motomania na luzie
macio
-#Junior
-#Junior
Posty: 192
Rejestracja: 2006-12-18, 00:27
Lokalizacja: poznań

Post autor: macio »

ojtam ojtam, lubię na ostro, szczególnie gdy fajna dziewczyna sama ostro zaczyna:
"Jak ktoś woli sie lansować zamiast pracować to tak jest."
tekst prowokujący i zaczepny, no to dałem się uwieźć. :devil3
ale wszyskich dotkniętych oczywiście przepraszam!
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

sss

Post autor: Marlon »

własnie nie masz racji, i nie chodzi tu oto ze np. ja mu czegos zazdroszcze,,,, ale chodzi zwyczajnie o to, ze nie wszystkie z tych aut które gniją u nich w ogródku są na sprzedaż,,, widziałem tam kilka aut, które mnie interesowały, tzn były w jakims stopniu unikatowe i oczywiscie nie były na sprzedaż,,,,, jak sam słusznie zauważyłeś wszystkiego nie zdążą odbudować,,, wiec czemu nie odsprzedać tego komuś kto coś z tego jeszcze zrobi,,, oni wysprzedają jedynie takie strupy co juz do niczego się nie nadają,,,,,

nie kazdemu to podejscie do sprawy się podoba,,,, stad taka dyskusja w miejscu , które do tego służy FORUM.
Fenomenalne Samochody Osobowe
macio
-#Junior
-#Junior
Posty: 192
Rejestracja: 2006-12-18, 00:27
Lokalizacja: poznań

Post autor: macio »

oki, nie mam nic przeciwko innemu zdaniu, dlatego też zważywszy na pewne znane mi fakty wziąłem udział w dyskusji na ten temat, a że sobie poużywałem... cóż, kto z kim przystaje taki się staje. :piwo:
Awatar użytkownika
michalalex
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1651
Rejestracja: 2012-03-21, 20:43
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post autor: michalalex »

Mimo wszystko mogliby pozakładać jakieś folie pod spód, żeby nie stały na trawie, oczywiście z wierzchu też okryć, poustawiać auta na jakiś pieńkach, zakonserwować zużytym olejem. To naprawdę kosztuje tyle co nic, a uchroniłoby wiele cennych egzemplarzy przed całkowitym zgniciem w krzakach. A najlepiej jakby porobili tunele, takie jak na pomidory, to chyba też nie przekraczałoby ich budżetu.
Syrena 104, Syrena Bosto
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

michalalex pisze:Mimo wszystko mogliby pozakładać jakieś folie pod spód, żeby nie stały na trawie, oczywiście z wierzchu też okryć, poustawiać auta na jakiś pieńkach, zakonserwować zużytym olejem. To naprawdę kosztuje tyle co nic, a uchroniłoby wiele cennych egzemplarzy przed całkowitym zgniciem w krzakach. A najlepiej jakby porobili tunele, takie jak na pomidory, to chyba też nie przekraczałoby ich budżetu.
Żeby tylko takie zmartwienia tam były. Nie chce mi się wklejać zdjęć jakie zrobiłem na ubiegłorocznym auto sacrum, co wrażliwsi forumowicze mogliby to przypłacić nocnym zmoczeniem pościeli...
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

jak ostro to i ja ostro... to jest zlomowisko nie muzeum.. kilkuletnie drzewo rosnace w warszawie garbusce... niedalo sie go"wyciąć"? albo niedoposcic zeby wogle wyroslo? a o patryczku mam zdanie wyrobione i go niezmienie... bywam na imprezach na ktorych sie pojawia i widze jak sie zachowuje.... "patrzcie na mnie - bo przyjechal pan z telewizji" wszyscy jakos stooja razem gadaja przewanie jest fajnie troche sie posmieje glupio pogada ale pan gwiazda musi wjechac ostatni zrobic runke chonorową i stanąc tak zeby wszsyscy widzieli i mogli do niego leciec bo sam niepodejdzie...a otrębusy to jest syf brud smrod i malaria... kadilaki z silnikami od zuka.. czajka z wyrwana wycieraczką ktora lezy obok i flaki w kolach( jak juz neima na zalatanie to napompowac co jakis czas podczas sprzatania tez sie da... wogle co ja sie bede rozpisywal... moglbym jeszcze napisac jak chcial nakrecic jakis tam odcinek z naszymi wozami ale niedosc ze chcial je uzyczyc za free na iles tam czasu zdjeciowego costam byla mowa o zwrocie kosztow podrozy jego tu,paliwo oczywiscie nasze plus ze my mielismy zalatwic wszystkie zezwolenia na wjazd na rynek krakowski zatankowac auta zeby se mogl pojzdzic czyli wydac wuj kasy swojej zeby nagrac odcinek... a podkerslam to nie ja wyszedlem z propozycja nagrania odcinka... wiec szkoda słow.
Ostatnio zmieniony 2014-02-09, 02:54 przez Żuczek, łącznie zmieniany 2 razy.
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Agnieszka »

Jeden Honker, tak jak jedna jaskółka wiosny nie czyni. Co z tego, że z jednym pomógł jak reszta gnije. A można by to, jak wyżej kolega napisał, chociaż jakoś zabezpieczyć przed dalsza degredacją. Jak się nie ma kasy, to się nie zbiera wszystkiego jak leci, by zgniło potem gdzieś w krzakach.... Ludzie nie są głupi, widzą co się dzieje i mają prawo do krytyki. Nazwa "muzeum" do czegoś zobowiązuje.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

"Muzeum" wraków bez papiera rozkładających się pod chmurką???

SORY ===ale przez to przechodził już pewien Pan z Grodziska. Niestety z fatalnym skutkiem dla eksponatów...
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Muzeum piast z żuka swoją drogą, ale trzeba przyznać że Patryk jako jedyna osoba prowadzi program na temat aut których jesteście miłośnikami. Czasem z lepszym lub gorszym skutkiem, ale jest i wydaje mi się że o tym należy pamiętać. Przecież w naszym kraju jest dosyć duża liczba pojazdów o charakterze zabytkowym, liczna rzesza osób które się tym interesują, a nie przekłada się to na liczbę programów traktujących o tym.
ODPOWIEDZ