przedstawiam moje panie3 -odc. ost.

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Kaa pisze:ty masz już dwie i wawke i skode ty się zachłanny robisz a moja stoczwóreczka taka samotna stoi :cry:
Zapominasz o kaszlaku pięknie wymalowanym, plaża itd...
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

kaszlak nie samochod tylko motorynka czterokołowa :lol: ale sympatyczny i przeproś go odemnie że o nim zapomniałem :D
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Awatar użytkownika
Sokół
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 705
Rejestracja: 2005-11-06, 13:24
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: Sokół »

A dla mnie laminat , 100,101,102, itd sa ładne. Mi wszystko co się nazywa Syrena się podoba :mrgreen: nie mowie tu o alarmowych ani policyjnych tylko o samochodach :lol:
Dawids
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 83
Rejestracja: 2005-11-09, 12:47
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: Dawids »

To czy syrena laminat jest ladna, czy tez brzydka zalezy od gustu. Jednak nie dziwie sie ze pojawiaja sie opinie o jej slabym wizerunku. Niestety tak bywa jak sie przerabia samochody na wlasne "widzi mi sie" Mam tutaj na mysli pomaranczowego laminata, ktory z oryginalem ma juz malo co wspolnego. Podobna sytuacja z białą syrenka laminat, ktora pojawila sie na V Ogolnopolskim Zlocie Syren i Warszaw. Laminat ten miał oryginalne chromowane zderzaki oraz okulary świateł.... i znowu zamiast pojsc sladem oryginalu, ponownie zamalowano je na kolor czarny!! Wystarczy spojrzec na prototyp syreny laminat 002 (pokazanej w odcinku Legendy PRL), aby przekonac sie jak piekna potrafi byc oryginalna syrena laminat.
Pozdrawiam:
Dawid www.syrenalaminat.prv.pl
Awatar użytkownika
Sokół
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 705
Rejestracja: 2005-11-06, 13:24
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: Sokół »

Dawids pisze:Niestety tak bywa jak sie przerabia samochody na wlasne "widzi mi sie" Mam tutaj na mysli pomaranczowego laminata, ktory z oryginalem ma juz malo co wspolnego. Podobna sytuacja z białą syrenka laminat, ktora pojawila sie na V Ogolnopolskim Zlocie Syren i Warszaw. Laminat ten miał oryginalne chromowane zderzaki oraz okulary świateł.... i znowu zamiast pojsc sladem oryginalu, ponownie zamalowano je na kolor czarny!! Wystarczy spojrzec na prototyp syreny laminat 002 (pokazanej w odcinku Legendy PRL), aby przekonac sie jak piekna potrafi byc oryginalna syrena laminat.
Otóz to :) w pełni się z tobą zgodze. U nas jeszcze nie każdy traktuje Syreny jak Dojrzałego Oldtimera. Tylko bardziej jak taką zabawke. Dla mnie to powinno wszystko być zgodne z oryginałem, oczywiscie w miare mozliwosci :roll:
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

hm. pewnie mnie zjedziecie, ale syrenki takimi "strasznymi" oldtimerami nie sa. jestem ich milosnikiem, ale Panowie- bez przesady
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Mateusz pisze:hm. pewnie mnie zjedziecie, ale syrenki takimi "strasznymi" oldtimerami nie sa. jestem ich milosnikiem, ale Panowie- bez przesady

Oczywiście, choć nie zgadzam się ze zmianą silnika bo to zarzyna klimat tego auta.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Mateusz pisze:ale syrenki takimi "strasznymi" oldtimerami nie sa
A ilo letni samochód jest wg Ciebie "strasznym" olditmerem?
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
Sokół
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 705
Rejestracja: 2005-11-06, 13:24
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: Sokół »

Mateusz pisze:syrenki takimi "strasznymi" oldtimerami nie sa
Według mnie zawsze były i będą
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

Sokół pisze:Według mnie zawsze były i będą
jak opuszczały fabryki to tego pojęcia jeszcze nie znano :wink:

ale na pewno nie są mniej oldtimerami niż garbusy czy mini mają tylko przesrane pod tym względem że są polskie
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

dla mnie pelnoprawnym oldtimerem jest ,np. mercedes v170( produkcja przedwojenna), ford t. syrena jest youngtimerem, dopiero za 3 lata wszystkie syrenki beda mialy ukonczone 25 lat. szanuje i lubie syrenki, ale robienie z nich nie wiadomo jakiego zabytkow na skale swiatowa, to przesada
syrena to nie samochód.
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Mateusz pisze:dla mnie pelnoprawnym oldtimerem jest ,np. mercedes v170( produkcja przedwojenna), ford t. syrena jest youngtimerem, dopiero za 3 lata wszystkie syrenki beda mialy ukonczone 25 lat. szanuje i lubie syrenki, ale robienie z nich nie wiadomo jakiego zabytkow na skale swiatowa, to przesada
I popieram jak najbardziej 8)
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maateusz »

Kumpelek... To samo można powiedzieć o Warszawach :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Mateusz pisze:robienie z nich nie wiadomo jakiego zabytkow na skale swiatowa, to przesada
A zdajesz sobie sprawę, że takich syrenek jest na świecie mniej niż Fordów T (a może i tych meśków) :mrgreen:
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

DLA mnie syrena jest czym s rodzaju???Narkotyku :mrgreen:
ODPOWIEDZ