Syrena Sport replika

Materiały i informacje historyczne. Zmiany w czasie produkcji, identyfikacja części, detali,roczników, pytania o oryginalność.

Zablokowany
Masterson

Post autor: Masterson »

Dzisiaj przy projektowaniu czegokolwiek (dosłownie) najwięcej do powiedzenia mają ekonomiści dalej technolodzy, cała watacha innych ludzi i na końcu projektanci/designerzy... ...
Nie zawsze tak jest ale w większości przypadków.

[ Dodano: 2012-03-28, 11:47 ]
jeśli ktoś z Was jest zainteresowany procesem technologicznym we wdrażaniu do produkcji designerskich produktów w dobie dnia dzisiejszego (od rysunku na papierze po gotowy produkt na półce sklepowej) ((i skąd ich wysokie lub niskie ceny)) zapraszam do kontaktu na priv.

Nie chcę zrobić większego bałaganu na i tak już zaśmieconym wątku Syreny Sport
OLO
-#Junior
-#Junior
Posty: 150
Rejestracja: 2011-11-17, 22:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: OLO »

pierwsza kopia ""Syreny Sport"" nie ma nic wspólnego z wódką ale wygląda jakby była robiona po pijanemu
Wcześniej sie nei wgłębiałem w ten projekt. Ale dziekuję za zdjęcia porównawcze.
Koszmar, bojkot.
Dziękuję.
Mateo
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 58
Rejestracja: 2011-08-10, 16:16
Lokalizacja: xyz

Post autor: Mateo »

biedny profesor Nawrot pewnie w grobie się chłopina przewraca widząc jak zniczyli dzieło jego życia zrobiono tandete na maxa
Mateo
OLO
-#Junior
-#Junior
Posty: 150
Rejestracja: 2011-11-17, 22:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: OLO »

Pojawią się inne i lepsze. Niestety ta będzie pierwsza i jako pierwsza pójdzie w świat.
Masterson

Post autor: Masterson »

OLO pisze:Niestety
Niestety

[ Dodano: 2012-03-29, 00:29 ]
ObrazekObrazek <--- wstyd i hańba!
media na szczęście powoli zaczynają reagować.

[ Dodano: 2012-03-29, 08:17 ]
Obrazek
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

sliczny jest ten sport:)
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
W83
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 54
Rejestracja: 2011-04-16, 13:34
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: W83 »

Masterson: nie przesadzaj z tym wstydem i hańbą :) Ten czlowiek napracowal sie. Moze nie mial umiejetnosci zeby stworzyc model 3D i nie mial mozliwosci zeby wyfrezowac go na CNC, ale na brawa zasluguje i uznanie. Popatrzmy na to z innej perspektywy. Pomimo tego, ze autko wyszlo wyzsze i wezsze itd. to mozna powiedziec, ze jest wniesione sporo wysilku zeby w efekcie ladnie wygladalo. Przynajmniej na zdjeciach lakier jest ladnie polozony i wszedzie (czyli oszczedzania nie bylo na zasadzie jak nie widac to nie malujemy), w komorze silnika panuje ład, czesci sa wyczyszczone, wydech lśni, felgi pomimo, ze nie posiadaja kolpakow sa odmalowane, wszsytko dziala. Widzialem repliki Ferrari i innych "bolidów" i byly zrobione bez wspomnianych cech. Z zewnatrz te repliki cechowaly sie jako takim wygladem, a po otwarciu maski panowal przyslowiowy syf. Pan Mazur stworzył pojazd, ktory wyglada jak po wyjezdzie z fabryki :D Milo oko zawiesic. Moze ktos z nas tutaj na forum zrobi wierna replike (przynajmniej z wygladu), ale to Pan Mazur zapisze sie jako ten pierwszy co podjal trud i wysilek zeby nam przyblizyc obraz tego autka na zywo.
wiktor-art.za.pl
Mateo
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 58
Rejestracja: 2011-08-10, 16:16
Lokalizacja: xyz

Post autor: Mateo »

W83 słuchaj może i chłop się i napracował, ale to jest total nie wypał nie mówie, że ja bym odstawił taką jaka była prawdziwa ale no poprostu dla mnie jest to wogole nie dopracowane wystarczy nawet luknąć na fotki porównawcze jedno jest pewne, że ona już nigdy nie bedzie jak w orginale i taka prawda pozostaje tylko zrobić coś na dzisiejszą wersje

[ Dodano: 2012-03-29, 10:47 ]
np zobacz tutaj uwierzył byś, że to replika? http://otomoto.pl/ferrari-f355-replika-C20879782.html no może po cenie
Mateo
Awatar użytkownika
W83
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 54
Rejestracja: 2011-04-16, 13:34
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: W83 »

Uwierzylbym, ze to replika, bo to zalatuje z daleka. Tez bardzo czesto spotykana replika, ze wzgledu na samochod bazowy i dostepnosc paneli. Jednak proporcje sa zwalone, bo zostaly skorupy przystosowane do tego wlasnie modelu bazowego. Ale mniejsza o to.
Pan Mazur rowniez przystosowal baze jakiejstam Syrenki i moze proporcje sa rowniez nie te co powinny, ale jednak cos zrobil... Sam fakt, ze zrobil... Nam jeszcze daleko do takiego efektu - taka prawda!
wiktor-art.za.pl
Masterson

Post autor: Masterson »

Tylko po co się tak afiszować z kaszalotem? nie lepiej, poprawić wszystko i zrobić karoserię jak Bóg przykazał i dopiero potem publikować do prasy, radia i telewizji? przecież to jest karykatura Syreny Sport. W dodatku z kołpakami od BMW.
Ludzie na szczęście coraz bardziej zaczynają się interesować i widzą, że to nie to.
Czuję, że 1 maja pod PKiN-em będzie niezła farsa.

Za silnik i za to, że jeździ - szacun.
Ostatnio zmieniony 2012-03-30, 00:27 przez Masterson, łącznie zmieniany 2 razy.
Mateo
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 58
Rejestracja: 2011-08-10, 16:16
Lokalizacja: xyz

Post autor: Mateo »

popieram przedmówce :)
Mateo
Phinek
-#Junior
-#Junior
Posty: 114
Rejestracja: 2011-01-18, 21:03
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Post autor: Phinek »

Też popieram.

Zwłaszcza, że nie raz na potrzeby ewidentnego lansowania się pan Mirosław opowiadał mediom dyrdymały - pamiętacie tajemniczy telefon... właśnie kolega znalazł oryginalne części :smiech
Masterson

Post autor: Masterson »

najśmieszniejsze jest to, że teraz ekipy PSS i SSR chcą się zaprzyjaźnić z projektem pana z Lublina bo jest o 1000 razy popularniejszy od nich :D :devil3
Ostatnio zmieniony 2012-03-30, 08:50 przez Masterson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

najsmieszniejsi to sa ci co sie smiejo i szydzo z tego projektu.... polacy nieumieja sie cieszyc i sa zawistni
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Phinek
-#Junior
-#Junior
Posty: 114
Rejestracja: 2011-01-18, 21:03
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Post autor: Phinek »

A wiecie co dziś miałem takie parcie na zwieracze, że zrobiłem coś co przypomina legendarny samochód.. i mam teraz dylemat. Spłukiwać czy może zaprosić panów z TV.

No ale jak by nie było na pewno będą mnie sławić i wielbić, bo ci co ośmielą się szydzić z mojego "dzieła", to są przecież głupie zawistne polaczki, którzy nie umieją się cieszyć z cudzego sukcesu.
Zablokowany