kołpaki

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

kołpaki

Post autor: CyklonB »

kupiłem właśnie komplet kołpaków "talerzy" do mojego 125p, są piękne :mrgreen: aż się muszę pochwalić - po co komu alufelgi? to dla tych co zakładają plastikowe kołpaki albo alufelgi do dużego fiata >>> :ass:

[ Dodano: Pią Gru 23, 2005 7:25 pm ]
nie moge sie doczekać jak znajdą się na szarych felgach :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maateusz »

Piękne :o Nie wiem dlaczego ale mam ogromny sentyment do Dużych Fiatów z takimi właśnie kołpakami :mrgreen: Może dlatego że mój dziadek miał kiedyś czerwonego fiaciora z takimi właśnie kołpakami. A nawiasem mówiac sprzedał go kiedyś za 700 zł. Pierwszy właściciel, cały czas garażowany i dopieszczany. Szkoda że byłem jeszcze małolat straszny i nieświadomy byłem tego skarbu bo bym go przygarnał :( Ale coż tak to jest, dlatego został sprzedany bo został zakupiony współczesny samochód :(

Pozdr :!:
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

No ładne cacko!! ;D
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

na swoim miejscu będzie wyglądało jeszcze ładniej :mrgreen:
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Taki jeden to wziałem sobie od dziadka z garażu :D Fajna sprawa:)

Obrazek
ODPOWIEDZ