Mój Bandzior

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

dla mnie MW 750 albo jakiś inny staroć to jest motor ale te dzisiejsze poobkładane plastikiem to już nie jest to co tygryski lubią najbardziej ale wynika to raczej z tego że wole spędzać czas na łonie przyrody niż mknąc po autostradach
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

Niby to prawda.Banditem jezdzę po autostradzie,a na M72 w terenie.Jeśli ktoś nieodróżnia motocykla od maszynki do golenia,to jak ma odróznić MW od Bandita?
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

to było takie małe nawiązanie do Sin city
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

wiktorR20 pisze:
Sikor pisze:Łeeeee to tak jakby jeździć na monstrualnych rozmiarów mikserze.... :wink:
Skąd wiesz,próbowałeś?
Jeździłem raz jako pasażer na hondzie jakiejśtam. I więcej nei mam zamiaru. Sorry ale dla mnie na motocyklu się powinno siedzieć a nie leżeć, a i wole motory na których łatwiej jest ruszyć bez podrywanie koła niż się zabić. Poza tym tego typu motory z racji ilości plastiku zawsze mi przypominają chińską tandetę. Z resztą co to za frajda móć jechać powyżej 150 kmh motorem gdzie skupiasz się tylko i wyłącznie na utrzymaniu tego ustrojstwa na drodze.
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

Jeździłem raz jako pasażer na hondzie jakiejśtam. I więcej nei mam zamiaru. Sorry ale dla mnie na motocyklu się powinno siedzieć a nie leżeć, a i wole motory na których łatwiej jest ruszyć bez podrywanie koła niż się zabić. Poza tym tego typu motory z racji ilości plastiku zawsze mi przypominają chińską tandetę. Z resztą co to za frajda móć jechać powyżej 150 kmh motorem gdzie skupiasz się tylko i wyłącznie na utrzymaniu tego ustrojstwa na drodze.
Po pierwsze to jest motocykl turystyczn,a nie sportowy.Na nim się nie leży.Kąt między kręgosłupęm kierującego a siedzeniem jest bliski 90 stopni,więc o jakim leżeniu mówisz?Druga sprawa,jeszcze nigdy nie poderwałem przedniego( ani tylnego)koła w tym motocyklu.Owszem da się, ale ja szanuję swój sprzęt i nie robie takich rzeczy.Już mnie to nie bawi.Trzecia sprawa,plastiku nie ma tam za wiele,a to co jest to :przednia mała owiewka,przedni błotnik,tylny panel i dwa małe boczki.Plastik jest tak szeroko używany w motoryzacji po to,żeby redukować masę i dla estetyki pojazdu.Jest jeszce wiele powodów, dla których plstik jest tak szeroko wykorzystywany,ale nie mam czasu,aby je wyliczać.Reasumujac nie wyobrażam sobie owiewek z blachy.
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

Tak wygląda porządny motor turystczyczny:
http://www.harley-davidson.pl/Produkty/ ... c02_s1.jpg
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Sikor pisze:Tak wygląda porządny motor turystczyczny:
http://www.harley-davidson.pl/Produkty/ ... c02_s1.jpg

Toś dał do pieca..... :mrgreen:

Wiem że gusta są różne ale H-D do dla mnie jednośladowy sprzęt rolniczy. :mrgreen: Za drogi, za ciężki, za głośny itd, nadaje sie głównie do lansu. Podejrzewam, że w codziennej eksploatacji bandzior daje więcej frajdy.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

Cinek pisze:
Sikor pisze:Tak wygląda porządny motor turystczyczny:
http://www.harley-davidson.pl/Produkty/ ... c02_s1.jpg

Toś dał do pieca..... :mrgreen:

Wiem że gusta są różne ale H-D do dla mnie jednośladowy sprzęt rolniczy. :mrgreen: Za drogi, za ciężki, za głośny itd, nadaje sie głównie do lansu. Podejrzewam, że w codziennej eksploatacji bandzior daje więcej frajdy.
Nic dodać,nic ująć.Dzięki Cin
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
J
-#Junior
-#Junior
Posty: 193
Rejestracja: 2005-01-21, 12:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: J »

Tak, do spokojnej turystyki nadaje się świetnie - Pomyśl jedynie o wyższej akcesoryjnej szybie (choćby z katalogu "Luisa") - a w dłuższej perspektywie - o innym zawiasie na tył (obładowany potrafi dobijać - szczególnie pasażerkę...).
Do turystyki raczej wybrałbym DL 1000 - ale to tylko kwestia potrzeb...
Co do sławetnego HD - jaki kraj takie motocykle :|
Przyszedl szarlatan szuja...
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

J pisze:Tak, do spokojnej turystyki nadaje się świetnie - Pomyśl jedynie o wyższej akcesoryjnej szybie (choćby z katalogu "Luisa") - a w dłuższej perspektywie - o innym zawiasie na tył (obładowany potrafi dobijać - szczególnie pasażerkę...).
Do turystyki raczej wybrałbym DL 1000 - ale to tylko kwestia potrzeb...
Co do sławetnego HD - jaki kraj takie motocykle :|
Póki co tylne zawieszenie spisuje się dobrze nawet z bagażami,za szybę wyższą już mam.
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

Sikor pisze:Tak wygląda porządny motor turystczyczny:
http://www.harley-davidson.pl/Produkty/ ... c02_s1.jpg


:smiech litośći toć to na krawężniku zawiśnie
a pozatym za cholere bym niechciał należeć do grona herleyowców bo obecnie to banda koleśi z potężnym mięśniem piwnych przezywających kryzys wieku średniego (a spora częśc to cinkciarze i inna hołota która po 90 wypłyneła na wierzch) do tego snobizm zatrważający (nawet swoją własną wersje drugiej wojny mają) tak wynika z moich doświadczeń i obserwacji

[ Dodano: Sro Gru 21, 2005 4:09 pm ]
http://www.imz-ural.com/retro/ to jest motorek do turystyki dalekiego zasięgu

[ Dodano: Sro Gru 21, 2005 4:13 pm ]
http://www.imz-ural.com/patrol/ a to jest coś w sam raz a wypady pod namiot

[ Dodano: Sro Gru 21, 2005 4:17 pm ]
jeśli chodzi o bardziej dzisiejsze motocykle to mi się tylko ciężkie enduro podobają
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Ja osobiście wolałbym Honde CBR 929 lub Kawasaki Ninja każde :P
Ale ta dziewczyna przy tym motorze to fajna :mrgreen:


:ble:
Awatar użytkownika
Sokół
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 705
Rejestracja: 2005-11-06, 13:24
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: Sokół »

No to teraz ja. Dziewczyna jak już kazdy zauważył ładna :) Ale to jego dziewczyna więc zostawmy w spokoju. Motorek ładny ale starszy ładniejszy :roll: Co do turystyków To Gold Wing :mrgreen: jest boski, Electra tez jest ładna. Ale H-D jak dla mnie przereklamowane. Osobiście uwielbiam motocykle typu Power Cruiser np Honda VTX 1800, Triumph Rocket III. To są cuda...no i moja WSK oczywiście :lol: może kiedyś też bedzie cudo, bo na razie to srednio wyglada :(
ODPOWIEDZ