Skoda 105L (de Luxe) 1982r.

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
MARLON BRANDO
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 78
Rejestracja: 2005-07-15, 09:36
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MARLON BRANDO »

To i ja się pochwalę moim ostatnim zakupem... Nieco podobnym...
Skoda 105 rok 1981 od drugiego właściciela.Auto nie jeżdżone w zimę i deszcz. Podobnie jak kolegi "spod kołdry". Piękny stan wg mnie. Innowacje jakie wprowadził Pan będący ostatnim właścicielem to:
-wyłącznik zapłonu (antykradzieżowy);
-nagrzewnica na tylną szybę;
-serwo hamulców;
-lampki wnętrza mają przed wyłączeniem się efekt powolnego ściemniania;
-oświetlenie komory silnikowej;
-no i jak widać- instalację gazową zamontowaną 3 lata temu...
Powyższe unowocześnienia zrobione misternie i ze smakiem epoki...
Auto przetestowane na trasie (niestety w zimowych warunkach) prowadzi się świetnie, żadnych stuków, zero ściągania. Nieziemsko czyste na zewnątrz jak i wewnątrz. gratis dostałem skrzynie biegów. Poniżej dwie fotki zrobione bezpośrednio po zakupie..

[ Dodano: 2011-01-09, 19:07 ]
i kolejne
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Miszcz kazał mi unikać niepotrzebnych walek.
W mojej stajni stoją:

Fiat 126p 600 -'83,
Wsk szt. 3 ,
Suzuki GS 400 S rok 1981.
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Agnieszka »

MARLON BRANDO pisze:To i ja się pochwalę moim ostatnim zakupem... Nieco podobnym...
Skoda 105 rok 1981 od drugiego właściciela.Auto nie jeżdżone w zimę i deszcz. Podobnie jak kolegi "spod kołdry". Piękny stan wg mnie. Innowacje jakie wprowadził Pan będący ostatnim właścicielem to:
-wyłącznik zapłonu (antykradzieżowy);
-nagrzewnica na tylną szybę;
-serwo hamulców;
-lampki wnętrza mają przed wyłączeniem się efekt powolnego ściemniania;
-oświetlenie komory silnikowej;
-no i jak widać- instalację gazową zamontowaną 3 lata temu...
Powyższe unowocześnienia zrobione misternie i ze smakiem epoki...
Auto przetestowane na trasie (niestety w zimowych warunkach) prowadzi się świetnie, żadnych stuków, zero ściągania. Nieziemsko czyste na zewnątrz jak i wewnątrz. gratis dostałem skrzynie biegów. Poniżej dwie fotki zrobione bezpośrednio po zakupie..

[ Dodano: 2011-01-09, 19:07 ]
i kolejne
Gratuluję, piękna Skoda w fajnym kolorze no i ciekawe innowacje;-) A można wiedzieć, ile to cacko kosztowało?
No i..naprawdę nie ma żadnych wad? Nic do zrobienia, poprawienia, załatania?
homer
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 309
Rejestracja: 2005-12-25, 16:30
Lokalizacja: Łódź

Post autor: homer »

Ech, też mi się taka marzy... A potem na wczasy do Bułgarii! :grinser
W uszach świst, w oczach mgła, na liczniku dwajścia dwa!
Awatar użytkownika
nitro
-#Junior
-#Junior
Posty: 131
Rejestracja: 2010-08-17, 22:27
Lokalizacja: Ożegów/ Bełchatów

Post autor: nitro »

Skoda jak się patrzy :ok3 miałem kiedyś identyczną... eh były czasy :faja sąsiad z naprzeciwka tak samo tylko jego była lekko jaśniejsza, natomiast trzeci sąsiad już miał w kolorze seledynowym, także trzy Skody w sąsiedztwie panowały :devil3 :devil3
Syrena 105L '77r & Syrena 105 '76r , Syrena 104 '72r , Syrena R20 '76r , Syrena Bosto '83r , Skoda 105 S '81r. / WSK 125x2, WSK 175x2, Ogar 200x2,Komar 2351, 126p '85r. 126p '88r. 126p '90r. 126p '92r. 126p '97r. 126p '99r. Niewiadów N126e. Zetor 3011.
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Agnieszka »

nitro pisze:Skoda jak się patrzy :ok3 miałem kiedyś identyczną... eh były czasy :faja sąsiad z naprzeciwka tak samo tylko jego była lekko jaśniejsza, natomiast trzeci sąsiad już miał w kolorze seledynowym, także trzy Skody w sąsiedztwie panowały :devil3 :devil3
Mój sąsiad też ma podobną, stoi całą zimę na powietrzu. W chwili obecnej z powodu roztopów, jakoś wygrzebała się spod zwałów śniegu. A były dni kiedy było widać tylko kawałek maski...
Awatar użytkownika
kryniu 2973
-#Junior
-#Junior
Posty: 105
Rejestracja: 2010-08-09, 08:35
Lokalizacja: Kielce

Post autor: kryniu 2973 »

Adameo2 Proste rozwiązanie: umowę kupna-sprzedaży idziesz podstemplować w urzędzie skarbowym. Następnie przedłużasz lub kupujesz nowe ubezpieczenie OC już na siebie. I to cała filozofia....
Oficjalnie na wszelkie zmiany w dowodzie rejestracyjnym masz 30dni, jednak nie dokonanie ich nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami w wydziale komunikacji.

a co jak się skończy przegląd ?? kilka podbic i nowy dowód.
„Toż dziewuszki wygody pragną, więc najlepiej Syrenkę 105 Lux. Lux - jak sama nazwa wskazuje, model luksusowy, gotów zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta...”
Awatar użytkownika
MARLON BRANDO
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 78
Rejestracja: 2005-07-15, 09:36
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MARLON BRANDO »

Witam ponownie. W odpowiedzi na pytanie- auto faktycznie nie ma miejsca do którego można by się przyczepić.. Co Do ceny.. Zważywszy, że ma ona OC i przegląd do grudnia 2011 i pół zbiornika paliwa.. Kupiłem ją za cenę pary dobrych butów...
Miszcz kazał mi unikać niepotrzebnych walek.
W mojej stajni stoją:

Fiat 126p 600 -'83,
Wsk szt. 3 ,
Suzuki GS 400 S rok 1981.
ODPOWIEDZ