moja warszawa za 1tys/zł

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
megon

moja warszawa za 1tys/zł

Post autor: megon »

zdązyłem zrobić 1 fote i baterie mi padły. Dostałem jeszcze zderzaki, szyby lampy , 2 rodz kolpaków, klamki zarej bez opłat ;D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

noo gratulacje, teraz czeka cię dużo pracy! Powodzenia! :D
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
megon

Post autor: megon »

fotka jest kiepskiej jakosci ale jedyne dziury jakie ma to na nadkolach welkosci 2-3 mm podłoga idealna narazie zapowiada sie tylko mała blacharka +malowanie pozniej pomysli sie o chromach
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Tak się zwykle zapowiada, a jak zaczniesz czyścić to okazuje się, że ruda działała podstępnie, po cichu i znacznie skuteczniej niż to wyglądało z początku. :twisted:

Ale życzę ci, aby w twoim przypadku było inaczej.
Ostatnio zmieniony 2005-12-01, 09:55 przez Wojt, łącznie zmieniany 2 razy.
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

a co to jest to brązowe na łączeniach blach?

[ Dodano: Czw Gru 01, 2005 10:54 am ]
Wojt pisze:działałóa
w jakim to języku? :twisted:
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Co ? :mrgreen:
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

hehe już poprawił skubaniec ;)
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
megon

Post autor: megon »

te brazowe zielone to zaprawki kładzione pędzelkiem. Kunszt malarski poprzedniego właściciela
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

megon pisze:fotka jest kiepskiej jakosci ale jedyne dziury jakie ma to na nadkolach welkosci 2-3 mm podłoga idealna narazie zapowiada sie tylko mała blacharka +malowanie pozniej pomysli sie o chromach
Tylko jak będziesz ją remontował to nie zapomnij o wyjęciu szyb :jupi:

Powiem tak, że może przez te zaprawki wydaje mi się że z nią nie jest za dobrze, ale jeżeli to tylko zaprawki to jest fajnie :D GRATULUJĘ zakupu 8)
megon

Post autor: megon »

spoko! w razie czego mam drugie ;D
Awatar użytkownika
MARKHEIM
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 76
Rejestracja: 2005-11-18, 18:58
Lokalizacja: Milówka

Post autor: MARKHEIM »

No moje gratulacje !!!
A tak z życia, to jak kupiłem swoją to też się tylko wydawało, że wystarczy tu łatkę wstawić tu podmalować i autko będzie cacy. Po rozebraniu samochodu zastanawiałem się, czy warto go remontować :mrgreen:
Przede wszystkim zwróć uwagę na stan półramki, profile zamknięte (te do których przyspawane są progi), stan słupków drzwiowych (szczególnie przednich i środkowych) oraz wogóle, czy nadwozie nie jest przypadkiem załamane. I jeszcze co mógłbym poradzić, to staraj się regenerować wszystkie elementy blacharskie, które są w tym samochodzie. Nie sugeruj się tym, że jeżeli masz nowe blachy, to bedą pasować. Sam osobiście mało kiedy zakładam nowe blachy (no chyba że danego elementu nie posiadam lub jest w stanie takim, że ciężko byłoby go odtworzyć), a staram się odtwarzać stare. Po prostu stare są już w pewnym stopniu dopasowane, a nad nowymi posiedzisz parę dni, zanim je dopasujesz. I to jest normalne w Warszawach.
W razie jakichkolwiek pytań odnośnie renowacji Warszawy, chętnie udzielę jakichkolwiek porad.
Warszawa nie chce palić,
Warszawa nie chce ruszyć,
Przy niej nerwy można stracić,
I pieniądze łatwo zgubić.
:) :) :) :) :) :) :)
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

kurde a mi uciekla z przed nosa dobra jezdzaca na zlom za 800........ 8) Wielka szkoda
byla w duozo lepszym stanie od tej ale coz tak bywa :|
megon

Post autor: megon »

dzieki MARKHEIM. bedziemy w kontakcie zobacze moze podam nowe foty. pozdro
Gość

Post autor: Gość »

Gratuluję. Wydębienie grata jest przeżyciem samym w sobie. Szkoda że zdjęcie nie jest większe, bo widok zapuszczonego pojazdu , o zmierzchu, najlepiej przy dżdżyste pogodzie lub śnieżycy jest niesamowicie klimaciarski!
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

To byłem ja.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
ODPOWIEDZ