Zaczepy

(rama, zawieszenia, koła)
ODPOWIEDZ
Michał_1606
-#Junior
-#Junior
Posty: 113
Rejestracja: 2009-05-10, 18:07
Lokalizacja: Niepołomice

Zaczepy

Post autor: Michał_1606 »

Witam.
Wie ktoś może czy można dobrać z jakiegoś innego samochodu zaczepy do dekli lub jak je dorobić?
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

zaczepy możesz zalozyć od żuka/nysy. Dorobić też się da - blacha, kombinerki, katówka i wiertarka dadzą radę - mniej roboty - kupić felgi z zaczepami
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4297
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Dorobic jak dorobić :helm
to musi być spręzysty element, zwykla blacha się nie nadaje.
motomania na luzie
Awatar użytkownika
Joseph
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2006-10-19, 12:06
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: Joseph »

kolega ma racje. Ze zwykłej blachy to raczej jednorazówki. przejedź się na złom z wiertarką, weź ze sobą parę piw dla obsługi złomu to może wyjedziesz nie tylko z zaczepami;-)
Mam najszybszą R20 w mieście. Od zawsze chciałem mieć taką bestię;-)
KSIECIU
-#Junior
-#Junior
Posty: 160
Rejestracja: 2009-08-22, 18:53
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: KSIECIU »

Albo wrzuc w dziale Giełda ofertę zamiany felg bez zaczepów na felgi z zaczepami a swoją drogą wyprawy na złom mogą byc na prawdę owocne.Sam miałem farta i znalazłem tam komplet nowych! cylinderków / przód i tył /, które leżały w metalowym pudełku.
Księciu
Awatar użytkownika
Joseph
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2006-10-19, 12:06
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: Joseph »

ja mam listwy przednich błotników i drzwi, zegary szybki trójkąty i jeszcze dwa wiadra drobnicy za 15 zł;-)
Mam najszybszą R20 w mieście. Od zawsze chciałem mieć taką bestię;-)
KSIECIU
-#Junior
-#Junior
Posty: 160
Rejestracja: 2009-08-22, 18:53
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: KSIECIU »

Joseph - Masz na myśli fanty z wyprawy na złom? Jeśli tak to tylko pogratulować , ja nie miałem takiego szczęścia! Pozdrawiam!
Księciu
Awatar użytkownika
Joseph
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2006-10-19, 12:06
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: Joseph »

jak to mówią są dwa uda. Albo się uda albo nie uda. Generalnie cały czas szukam...... od czasu do czasu coś się trafi.
przegapiłem natomiast żuka smutaska - huta katowice (bo pan złomiarz się uparł) i wiele innych
Mam najszybszą R20 w mieście. Od zawsze chciałem mieć taką bestię;-)
KSIECIU
-#Junior
-#Junior
Posty: 160
Rejestracja: 2009-08-22, 18:53
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: KSIECIU »

Jak mawiają mądrzy życie....Przy odrobinie dobrej woli prowadzących złomy wiele fajnych sprzętów mogłoby ocaleć od pieca.O właścicielach takowych pojazdów nie wspomnę są jak psy ogrodnika sam nie zeżre i drugiemu nie da :klnie

[ Dodano: 2010-11-29, 13:51 ]
bo będzie remontował.....i tak co roku ta sama śpiewka. :klnie
Księciu
Awatar użytkownika
Franki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 798
Rejestracja: 2005-01-21, 22:08
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Franki »

Ano są i tacy... Co do zaczepów to myślę że dobrze by się nadała do wykonania tego sprężyna z... automatycznych smyczy dla psów... w prawdzie jest ciut za cienka ale po złożeniu na dwie warstwy powinna wystarczyć, daje się zgiąć na pół ale i tak jest elastyczna, popytaj znajomych co pieska mają, takie smyczy się psują czasem a sprężynę można wykorzystać do wielu rzeczy, nie tylko zaczepów na dekle np. oberwane zaczepy. jak już ją dopasujesz gdzie ma być na feldze to nawierć otwór w nowym zaczepie i w feldze, wyczyść szczotką albo listkownicą to miejsce na feldze lakieru, odtłuść i zaczep na poxipol albo poxiline i od razu nita i już masz zaczep, reszta tak samo :P
bende-niebende-bende-bende-niebende-bende
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

O mamo, ale kombinujesz :) Na złom z wiertarką, rozwiercić nity na kole, wywiercić dziury w swoim, przynitować, zamontować dekle :)
ODPOWIEDZ