Polski Fiat 125p 1500 1978r

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
intruder
-#Junior
-#Junior
Posty: 150
Rejestracja: 2006-04-25, 18:31
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: intruder »

Bez tych kołpaków od razu lepiej :ok3 a jak jeszcze pryśniesz felgi i założysz chromy będzie megafajnie :D
Fajny bandzior!
"Samochody Syrena charakteryzują się bardzo dobrą statecznością oraz dobrą kierowalnością"
(Z.Glinka "Jeżdżę samochodem Syrena")


SYRENA 104 '71
FIAT 125p 1300 '77
JUNAK M-07 '58
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

Znalazłem drugą felgę na strychu i okazało się, ze też nie ma wypustek. Ale znalazłem też trzecią :) I ona też nie ma wypustek :D hehe
Podoba mi sie w nim to, ze wysoko stoi. Zawias zdrowy, idealny do pałowania po leśnych i polnych drogach. Kiedy jeździmy?
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Awatar użytkownika
tynium
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 251
Rejestracja: 2006-06-11, 13:14
Lokalizacja: Piła

Post autor: tynium »

Witam po dluzszej nieobecnosci.
Ponizej zdjecia fiacika z ostatniego wypadu przed nadejsciem zimy.
Felgi pomalowane na popielato + kolpaczki plus mycie i odrazu lepiej wyglada.
Lekko poczyscilem komore silnika i wymienilem filtr powietrza. Chyba kable WN sie tez nowe przydadzą bo te stare są naprawde stare, sztywne i ich złączki wogole nie trzymają sie świec.
Ponad to duzo czasu zajeła walka z elektryka i patentami byłego własciciela, które juz chyba prawie wszystkie zostaly usuniete, chodź historii niektorych kabli konczacych sie w powietrzu chyba nigdy sie nie dowiem;)
Mroz lekko odpuscił więc planuje wkrotce dalsze prace, klocki, kliny szyb, klameczki, linke ssania przed swietami chcialbym jeszcze zakupic mu nowe tłumiki i z 2 opony...może ma ktos fajne 165R13 na zbyciu?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Polski Fiat 125p 1500: filtr powietrza 7 zł, komplet klocków hamulcowych 40zł spojrzenia przechodniów na jego widok...bezcenne
Awatar użytkownika
k1cyprys
Posty: 5
Rejestracja: 2010-12-08, 19:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: k1cyprys »

Witaj,
tak czytałem sobie pierwszego posta i pomyślałem, że ze mną jest na odwrót: najpierw był fiat, nawet kilka, a teraz powoli przychodzi ochota na syrene i warszawe... i mam nadzieję, że niedługo uda się powiększyć kolekcję.

Co do auta to ładny fiacik, jeszcze kilka detali i będzie piękny...
bezproblemowej eksploatacji życzę.
pzdr
k1c
Polski Fiat 125p '72 1300ccm

Zapraszam na http://www.polskajazda.pl/Samochody/Fiat/125P/18785
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

tynium pisze:...Felgi pomalowane na popielato...
Tak, pamiętam, że jeszcze się kleiły, gdy Ci przekładałem opony i wyważałem koła na moich ultranowoczesnych maszynach oponiarskich.
p.s. czemu nie pokazujesz zdjęć drugiej strony samochodu? 8)
p.s.2 czemu nie zmyłeś biteksu z progów?
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
ODPOWIEDZ